Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Gorzuchów - Oferty sprzedaży nieruchomości

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

469 000 zł65 m² 7 215,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:989 m²

Dom na sprzedaż w Gorzuchowie! Prezentujemy piękny dom jednorodzinny w miejscowości Gorzuchów Gorzuchów wieś sołecka w Polsce położona w województwie dolnośląskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Rynek pierwotny

388 720 zł45,20 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartamenty Owcza Góra 25 komfortowych mieszkań 25 60 m z balkonami, tarasami, ogródkami i miejscami parkingowymi! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą apartamentów w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

394 000 zł3 032 m² 129,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż wyjątkową nieruchomość położoną na granicy Parku Narodowego Gór Stołowych w bezpośrednim sąsiedztwie lasu, na północnym stoku Gór Stołowych. Idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Pieszyce

Pieszyce(Gorzuchów + 25 km)

550 000 zł120 m² 4 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Gospodarstwo rolne do własnej adaptacji na dom i części użytkowe Lokalizacja: pieszyce Działka: o powierzchni około 15 arów. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego teren -.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł65,51 m² 4 426,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nieruchomości w Kotlinie prezentują przestronne, 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem, zlokalizowane na osiedlu XXX-lecia w Nowej Rudzie Słupcu. Lokal znajduje się na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł38,90 m² 5 141,39 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie na sprzedaż Lokalizacja: kłodzko, ul. Żeromskiego Powierzchnia: 38,9 m.kw. Liczba pokoi: 2 Piętro: 1 z 1 Media: woda, prąd, gaz, ogrzewanie i ciepła woda - piec gazowy Czynsz:.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 000 zł2 847 m² 2 634,35 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pełnej potencjału nieruchomości inwestycyjnej, położonej w malowniczej części Zieleńca gmina Duszniki-Zdrój. To jedno z najpiękniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł25,60 m² 3 515,63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1898

Amg Nieruchomości oferuje na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 25,60 m2 usytuowane na drugim piętrze kamienicy przy ul. Wolności w Bielawie. Oferta na wyłączność Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł97,50 m² 2 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż połowa domu położona w spokojnej części Jugowa. Ta słoneczna nieruchomość otoczona zielenią oferuje idealne warunki dla rodziny lub tych, którzy szukają możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Wojbórz

Wojbórz(Gorzuchów + 6 km)

2 300 000 zł660 m² 3 484,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:40 000 m²

Wyjątkowa posiadłość Z potencjałem inwestycyjnym - wojbórz, gmina kłodzko idealna dla rolnika oprócz zadbanych budynków , ogrodzonego terenu spory areał ( ok 5 ha) Z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Piława Dolna(Gorzuchów + 24 km)

1 140 000 zł10 000 m² 114 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W piławie Dolnej w sprzedaży działka o powierzchni 1 ha. Idealna dla inwestorów! W mpzp przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną w formie wolnostojącej.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolno-budowlana w górach Gorzuchów

Gorzuchów,dolnośląskie

65 000 zł5 000 m² 13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Opis oferty: miejscowośc gorzuchów leży W kotlinie kłodzkiej W sudetach południowo zachodnich na skrzyżowaniu waznych szlaków komunikacyjnych ziemi kłodzkiej.PRZEZ WIEŚ PZRECHODZI DROGA.